X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

منبع: سایت دکتر عثمانی

روز پنجشنبه سی ام فروردین ماه دکتر عثمانی در نامه های جداگانه به رئیس محترم قوه قضائیه و فرماندهی محترم ناجا خواستار اعزام بازرسان ویژه به بوکان شد.

بسمه تعالی

برادر بزرگوار سردار احمدی مقدم

فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام؛

همانطوریکه استحضار دارید شهرستان بوکان یکی از شهرهای فرهنگی کشورمان در مناطق کردنشین می باشد و به شهر فرهیختگان شهرت و آوازه ای قدیمی دارد. در این میان تعدادی انگشت شمار، معلوم الحال و اوباش امنیت روانی مردم فهیم بوکان و حومه را برهم زده‌اند و در موقعیت های مختلف اقدام به شرارت، باج گیری و برهم زدن آسایش روحی و روانی خانواده ها می نمایند که جای بسی تأسف و تأمل است. این اشرار به انحاء مختلف اقدام به مزاحمت می نمایند و حتی مردم را تهدید می کنند که اگر از آنها شاکی شوند، مشکلات بزرگتری در انتظار آنها خواهد بود و مردم ما از روی نجابت، صبر و گذشتی که ریشه در فرهنگشان دارد عمدتاً از شکایت صرفنظر می نمایند و اگر هم شکایت کرده اند آنها را ملزم و مجبور به رضایت نموده‌اند. وجود این شرایط مردم را هراسان نموده و موجبات آزردگی خاطر همگان را فراهم ساخته و هر از گاهی کام مردم ما را تلخ می کند. یک روز باج گیری از مردم و خانواده ها، یک روز به انحراف کشاندن فرزندان مردم و روز دیگر با چاقوکشی و مزدوری جلوی اراده و اندیشه مردم را سد کردن و امروز قتل دختری دبیرستانی در این شهر رخ داده است که دل هر انسان آزاده ای را آزار و هر وجدان بیداری را متأثر می سازد. مجموع این اتفاقات کاسه صبر مردم فهیم ما را لبریز نموده و خواهان برخورد سریع، قاطع و قانونی با بانیان این جریانات هستند. پرونده های مختلف و متنوعی در این خصوص و موارد مشابه در نیروی انتظامی بوکان وجود دارد که جا دارد با دستور حضرت عالی مورد رسیدگی سریع و ویژه قرار گیرد. شایسته است دستور فرمایید بازرسان ویژه ناجا که خود از رفتار این اشرار دلهره ای نداشته باشند جهت رسیدگی سریع به پرونده آنها، اعزام تا این افراد به سزای اعمال کریه خود رسیده و آرامش روحی و روانی شهروندان فهیم بوکان و حومه حفظ و موجبات تسکین تألمات روحی مردم فراهم آید.

از بذل توجه و عنایتی که می فرمایید کمال امتنان را دارد.

 

با تشکر

محمد قسیم عثمانی

نماینده مردم فهیم بوکان و حومه


بسمه تعالی

محضر مبارک حضرت آیت اله آملی لاریجانی

رئیس محترم قوه قضائیه

با سلام و احترام؛

همانطوریکه استحضار دارید شهرستان بوکان یکی از شهرهای فرهنگی کشورمان در مناطق کردنشین می باشد و به شهر فرهیختگان شهرت و آوازه ای قدیمی دارد. در این میان تعدادی انگشت شمار، معلوم الحال و اوباش امنیت روانی مردم فهیم بوکان و حومه را برهم زده‌اند و در موقعیت های مختلف اقدام به شرارت، باج گیری و برهم زدن آسایش روحی و روانی خانواده ها می نمایند که جای بسی تأسف و تأمل است. این اشرار به انحاء مختلف اقدام به مزاحمت می نمایند و حتی مردم را تهدید می کنند که اگر از آنها شاکی شوند، مشکلات بزرگتری در انتظار آنها خواهد بود و مردم ما از روی نجابت، صبر و گذشتی که ریشه در فرهنگشان دارد عمدتاً از شکایت صرفنظر می نمایند و اگر هم شکایت کرده اند آنها را ملزم و مجبور به رضایت نموده‌اند. وجود این شرایط مردم را هراسان نموده و موجبات آزردگی خاطر همگان را فراهم ساخته و هر از گاهی کام مردم ما را تلخ می کند. یک روز باج گیری از مردم و خانواده ها، یک روز به انحراف کشاندن فرزندان مردم و روز دیگر با چاقوکشی و مزدوری جلوی اراده و اندیشه مردم را سد کردن و امروز قتل دختری دبیرستانی در این شهر رخ داده است که دل هر انسان آزاده ای را آزار و هر وجدان بیداری را متأثر می سازد. مجموع این اتفاقات کاسه صبر مردم فهیم ما را لبریز نموده و خواهان برخورد سریع، قاطع و قانونی با بانیان این جریانات هستند. پرونده های مختلف و متنوعی در این خصوص و موارد مشابه در دادگستری بوکان وجود دارد که جا دارد با دستور حضرت عالی مورد رسیدگی سریع و ویژه قرار گیرد. شایسته است دستور فرمایید بازرسان ویژه که خود از رفتار این اشرار دلهره ای نداشته باشند جهت رسیدگی سریع به پرونده آنها، اعزام تا این افراد به اشد مجازات رسیده و آرامش روحی و روانی شهروندان فهیم بوکان و حومه حفظ و موجبات تسکین تألمات روحی مردم فراهم آید.

از بذل توجه و عنایتی که می فرمایید کمال امتنان را دارد.

 

با تشکر

محمد قسیم عثمانی

نماینده مردم فهیم بوکان و حومه

داغ کن - کلوب دات کام