امار بازدید کنندگان نمایشگاه کتاب پارک ساحلی از 80 هزار نفر فراتر رفت 

گفت وگوی خبرنگار کُردپرس با دوستداران کتاب در بوکان؛
آمار بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب بوکان از هشتاد هزار نفر گذشت بوکان ــ آمار بازدیدکنندگان نمایشگاه بزرگ کتاب بوکان تا پایان بیست و یکمین روز (جمعه 6 مرداد) از مرز هشتاد هزار نفر نفر گذشت.
فرهاد فرنیا مهندس کامپیوتر با بیان اینکه نمایشگاه امسال متفاوت تر از سال‌های گذشته از تنوع بیشتری در عناوین مختلف برخوردار است، گفت: فضای عمومی نمایشگاه و نظم حاکم بر آن، این امکان را به خوبی فراهم آورده است که بتوان با آرامش به انتخاب کتاب پرداخت.
ادریس ملا امینی دیگر بازدید کننده که شغل خود را آزاد اعلام کرد با ابراز رضایت از نمایشگاه امسال، تنوع کتاب‌های بخش خانواده و مرتبط با مسائل تربیتی را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: برای چندمین سال متوالی است که از نمایشگاه دیدن می‌کند و امسال شاهد ارتقای کیفیت برگزاری نمایشگاه به ویژه در نظم بخشی به استقرار غرفه‌ها و سهولت دسترسی به کتاب‌های مورد نظر بوده ایم.
رحیم حسینی دکترای علوم سیاسی نیز ضمن ابراز رضایت از نمایشگاه امسال خاطرنشان کرد: ارائه تخفیف 20 درصدی بهترین کمک برای خرید کتاب است که این امر برای دانشجویان بسیار حائز اهمیت است.
وی همچنین تعداد عناوین و حضور انتشارات مختلف را به عنوان وجه برجسته این دوره از نمایشگاه کتاب بوکان اعلام کرد.
مهندس یعقوب آتش افروز دیگر بازدید کننده ای است که از تنوع و تکثر عناوین ابراز رضایت کرد و بیان داشت: جا دارد از برگزار کنندگان نمایشگاه تشکر نماییم که چنین فرصت مناسبی را برای علاقه‌مندان فرهنگی ایجاد کرده‌اند.
گفتنی است نمایشگاه بزرگ کتاب بوکان با 7 هزار عنوان و بیش از 50 هزار جلد کتاب در هفدهم تیر ماه سال جاری به مدت یک ماه در پارک ساحلی این شهر از سوی پایگاه شهید شوانه حوزه شهری سپاه بوکان و با حمایت واحد فرهنگی اجتماعی سپاه در زمینه های تاریخی، ادبیات، مذهبی، علوم قرآنی، پزشکی، مهندسی، روانشناسی، خانواده، اطلاعات عمومی، ادبی، فرهنگی، آشپزی و کتابهای ویژه کودک و نوجوان دایر شده است که به دلیل استقبال شهروندان بوکانی به مدت 20 روز دیگر ادامه خواهد داشت.
داغ کن - کلوب دات کام