بازدید معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی از طرح هادی و بهسازی خانه های روستایی بوکان

 

معاون عمرانی استاندار که به همراه اعضای شورای فنی و به منظور بررسی وضعیت عمرانی به بوکان سفر کرده بود از روند اجرای طرح هادی و بهسازی واحدهای مسکونی در روستای حصار بوکان را بازدید کرد .
ایوب عزیزی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی در این بازدید گفت : با آغاز برنامه پنج ساله چهارم توسعه ، برنامه نوسازی 37 هزار مسکن روستایی در استان آغاز شد که تا کنون ساخت 27 هزار واحد آن به اتمام رسیده و 10 هزار خانه باقی مانده نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد .
 وی در ادامه با بیان اینکه امسال سهمیه پیش بینی شده استان با 2 برابر رشد از 7 هزار خانه در سال گذشته به 15 هزار واحد افزایش یافته است افزود : متقاضیان برای دریافت تسهیلات 100 میلیونی ریالی ویژه نوسازی واحدهای مسکونی روستایی می توانند به ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستانها مراجعه کنند .
 وی در بخش دیگری از سخنان خود به طرح هادی روستای حصار بوکان اشاره کرد و گفت : طرح بهسازی بافت روستای حصار با هزینه یک میلیارد و 500 میلیون ریال در حال اتمام است که با بهره برداری از آن 120 خانوار ساکن در روستا از مزایای آن بهره مند خواهند شد .

داغ کن - کلوب دات کام